Format Kitap
Barkod 9789750848391
Yayın Tarihi 2020-10-09
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 176
Kapak Karton
Kağıt Kuşe
Boyut 160 X 240

Emeği Geçenler :
Yazar   : Greg Rucka
Çevirmen   : Anıl Bilge

İlahi Delilik

Gerçeğin sizi özgür kılacağı söylenir. Prenses Diana'nın -bütün dünyanın Wonder Woman olarak tanıdığı kahramanın- umudu da buydu. Ama o daha karanlık bir gerçeği, bütün yaşamının ve geçmişinin dönüştürüldüğünü keşfetmişti... Ve bu onu deliliğin sınırlarına getirmişti.

Diana yaşamının dağılmasına engel olamazken sinsi güçler onun değer verdiği her şeyi tehdit etmek için harekete geçmişti. Yaşadığı travma ne kadar büyük olursa olsun, hayatını yok etmeye çalışan kötülüğe ve yalanlara karşı savaşmak zorundaydı.

En yakın müttefiklerinin ve en büyük düşmanı Cheetah'nın yardımıyla, Diana parçalanmış zihnini bir araya getirmek ve korkutucu yeni düşmanlarla savaşmak zorundaydı.

Tanrıların iradesine karşı gelerek Amazon kardeşlerini kurtarıp varlığının gizemini sonsuza dek çözebilecek mi? Yoksa gerçeği öğrenmenin bedeli Wonder Woman'ın bile ödeyemeyeceği kadar yüksek mi olacak?

Cevabı yazar Greg Rucka Ve Çizer Liam Sharp'ın sunduğu devam eden destanın son bölümü wonder woman cilt 3: gerçekler'de bulacaksınız. Bu cilt, dc rebirth döneminin rekorlar kıran Wonder Woman hikâyesinin #13-25 arası tek sayı ile numaralanmış aylık dergilerini bir araya getiriyor.

Yazar Greg Rucka ile Wonder Woman'ı tekrar bir araya getirmek DC Rebirth'ün en heyecan verici duyurularından biriydi. THE A.V. CLUB

Yeni Wonder Woman serisi DC Rebirth girişiminin en önemli parçalarından biri. IGN

Eğer sadece bir tane DC kitabı alacaksanız... O kitap Wonder Woman olsun. Newsarama

devamını oku..
Kategori : Çizgi Roman
% 37
indirim
22.05
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 12.95
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %37 indirim