Format Kitap
Barkod 9786054729739
Yayın Tarihi 2019-12-06
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 108
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 275 X 375

Emeği Geçenler :
Yazar   : Daniel Mizielinska;Aleksandra Mizielinska
Çevirmen   : Emre Ülgen Dal;Hevdan Sönmez

7 Kıta

42 Ülke

52 Harita

37 dilde 3 milyon üzerinde okur

ATLAS - Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi, sadece coğrafi bilgileri değil, ülkelerin karakteristik yönlerini de sunan büyük boy haritaları, ödüllü tasarımı ve göz alıcı çizimleriyle sizi koltuğunuzdan kıpırdamadan dünya turuna çıkarıyor.

Dünyanın binbir harikası ve ilginçliği arasında rengârenk bir yolculuk. İzlanda'nın buzulları, Mısır'ın çöl kervanları, Avustralya'nın ornitorenkleri, Madagaskar'ın dev baobab ağaçları, Meksikalıların garip bayramları ve Charlie Chaplin'den Halide Edip Adıvar'a ülkelerini gururlandıran isimler.

Tüm dünyada büyük ilgi gören, İzlanda'dan Polonya'ya, Amerika'dan İspanya'ya 37 dilde yayımlanan, çocuk kitaplarında en prestijli ödüllerden Prix Sorcières (Fransa) ve Premio Andersen'i (İtalya) kazanan Atlas, devasa buzullardan küçücük böceklere, dünyamızın barındırdığı akılalmaz çeşitliliği ve göz alıcı renkleri kutlamak için hazırlanmış görsel bir festival.

Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap. Çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemesi muhtemel. Wall Street Journal

İlk görüşte aşk! Sizi daha fazlasını merak etmeye, hatta yolculuğa çağırıyor.

- Guardian -

Sınıf ve kütüphaneler için olmazsa olmaz.

- School Librarian Journal -

devamını oku..
Etiketler : Çocuk ve Gençlik
Kategori : Haritalar
% 38
indirim
260.40
Liste Fiyatı : 420.00
Kazancınız : 159.60
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %38 indirim