Format Kitap
Barkod 9789750815409
Yayın Tarihi 2017-01-06
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 11.Baskı
Sayfa Sayısı 104
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 200

Emeği Geçenler :
Yazar   : J. K. Rowling
Çevirmen   : Kutlukhan Kutlu;Sevin Okyay

İlk yedi kopyasını Rowling'in el yazısıyla tamamladığı, resimlediği kitabın bu kopyalarından altı tanesi yazar tarafından Harry Potter'ın yolculuğunda kendisine eşlik eden altı kişiye hediye edilmiş. Sonuncunun geliri de Children's High Level Group adlı hayır kurumuna verilmek üzere açık arttırmaya çıkarılmış. Bu kurum çocuk hakları ve zor durumdaki çocukların koşullarının iyileştirilmesi için çalışıyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye'de YKY tarafından yayımlanacak.

Ozan Beedle'ın Hikâyeleri'nden elde edilecek gelir bu kuruma aktarılacak.
Serinin son kitabı olan Harry Potter ve Ölüm Yadigârları'nı okuyanların hatırlayacakları, kitapta büyük önem taşıyan, olayların aydınlanmasında kritik bir rol oynayan bir iç kitap Ozan Beedle'ın Hikâyeleri.

Ozan Beedle'ın Hikâyeleri, beş farklı hikâye içeriyor. Bildiğimiz masal kalıplarından ve klişelerinden uzak, mesajlarını Rowling'in alışıldık esprili üslubuyla veren, yazarın bütün kitapları gibi sadece çocukları hedef almayan bir kitap.

Harry Potter dünyasının en sevilen karakterlerinden biri, Hogwarts'ın efsanevi müdürü Albus Dumbledore'un notlarıyla zenginleşen kitap bir masal kitabı olarak, bu dünyayı hiç tanımayan kişiler tarafından büyük bir zevkle okunabileceği gibi Harry Potter hayranlarına çok tanıdık gelecek karakterler ve hikâyeler içeriyor, akıllarındaki bazı soruların cevaplarını veriyor.

devamını oku..
Kategori : Fantastik
% 37
indirim
5.25
Liste Fiyatı : 8.33
Kazancınız : 3.08
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.