Format Kitap
Barkod 9786058276697
Yayın Tarihi 2021-01-29
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 336
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Gülşah Ercenk
Yazar   : Virginie Grimaldi

Yorulduğun zaman dinlenmeyi öğren, pes etmeyi değil. -Muhammed Ali

Bir anne ve iki kızı... Hayat etraflarında dönüp dururken onları boşlukta savuruyor.

Bekâr anne Anna o kadar çok çalışıyor ki çocuklarını sadece kahvaltıda görebiliyor. Buna rağmen ödeyemediği borçlar yüzünden kapısına dayanmış bir de icra memuru var... Fakat bir gün, karanlığın en koyu köşesinde bir ışık peyda oluveriyor. Karşısına çıkan bu fırsatla ya borçlarını ödeyip zor bela sürdürdüğü hayatına devam edecek ya da ipleri eline alıp yıldızları yeniden yakacak!

Kızlarına gelince... Chloé, annesi için hayallerinden vazgeçmiş, içindeki boşluğu erkeklerle doldurmaya çalışan bir genç kadın. Ne kadar çabalarsa çabalasın o boşluk dolmuyor. Belki de artık yaşamına başka bir yerden bakmalı.

On iki yaşındaki Lily ise insanları pek sevmiyor ama hayvanlarla arası oldukça iyi. Farelerin batan gemiyi ilk terk edenler olduğunu duyduğunda, çok sevdiği faresine babasının ismini verdi. Faresini seviyor, babasını sevmiyor.

Şimdi bu anne ve iki kızı için yeniden aile olma zamanı. Karavanlarıyla yapacakları bu yolculuk onları sadece kuzeyin büyüleyici toprakları ve doğasına değil, birbirlerinin hayatına da ulaştıracak; bu kez hiç kopmamacasına...

Fransa'da Bestseller

Fransa'nın en çok okunan 10 yazarından biri olan Virginie Grimaldi'nin kaleminden...

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 35
indirim
20.15
Liste Fiyatı : 31.00
Kazancınız : 10.85
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %35 indirim